Budowa chodników i platform przystankowych na ul. Koszalińskiej – etap I

01.09.2022
Zmiany rozkładów jazdy na liniach nocnych

01.09.2022
[AKTUALIZACJA] Zmiany tras w komunikacji tramwajowej i autobusowej od 1 września br.

01.08.2022
Zmiana statusu przystanków „Naramowice” i „Armii Poznań”

727
25.07.2022
Rozbudowa drogi powiatowej 2401P w Dąbrówce

213  214  218  223  224
20.06.2022
[AKTUALIZACJA] Zmiana miejsca zatrzymania autobusów nocnych na węźle „Most Dworcowy”

Sprawdź nasze oferty pracy!Reklamuj się w MPK!
najlepszy-kierowca-2012-final-mTesty ze znajomości przepisów ruchu drogowego, wiedzy o firmie, obserwacje obsługi pasażerskiej, egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego i wymagający wielkiej precyzji test praktyczny na torze Poznań - tym wszystkim zadaniom poddani byli finaliści konkursu na Najlepszego Kierowcę. Wszystkie konkurencje najsprawniej pokonał Paweł Sztukiewicz. Zobacz zdjęcia.

Srebro wywalczył Przemysław Kulczyński (zdobył on także Nagrodę Publiczności w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego), a ostatnie miejsce na podjum zajął Wojciech Klarzyński. Warto podkreślić, że Przemek jest drużynowym mistrzem świata Kierowców Zawodowych z Austrii, a rok temu okazał się najlepszy w kraju w eco drivingu. Wojtek z kolei, zajął czwarte miejsce na ogólnopolskich zawodach kierowców zawodowych w Krakowie w 2011 roku.

Paweł pracuje w zajezdni przy ul. Warszawskiej. To jego druga wygrana w tym konkursie. Poprzednio triumfował w 2008 roku. Na co dzień prowadzi autobus hybrydowy, pieszczotliwie zwany "Brygidą" lub "Brydzią".

KONKURS DLA PASAŻERÓW
Kwartalne sieciówki wygrali autorzy następujących haseł:

- "Twój usmiech wciaga mnie do busa, zostawiam swój wóz -odstawiam do lamusa. Przyjazne spojrzenie każdego ranka, jest jak spijana z kawy śmietanka"

- "Zmień wóz na bus i masz luz"

- "Zamieniam wóz na bus, bo to wspaniały autobus, latem klimatyzowany, zima ogrzewany, kolorowy, wygodny i kierowca pogodny"

Dodatkowe informacje dla zwycięzców pod nr 61 839 62 02 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.